Adwokat Andrzej Piwowarski, wcześniej prokurator i radca prawny. Członek Adwokatury Polskiej od 23 lat, wieloletni Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego ORA w Krakowie. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szkoły Nowodworskiej.

Z uwagi na przeszłość prokuratorską początkowo koncentrował praktykę adwokacką na sprawach karnych. Z czasem, prowadząc kancelarie adwokackie w Miechowie i Brzesku, rozszerzył ją na sprawy gruntowe, rodzinne i pozostałe cywilne.

Po przeniesieniu kancelarii do Krakowa zajął się obsługą podmiotów gospodarczych, w tym banku i wydawnictwa literackiego, aby po latach powrócić do tradycyjnej adwokatury.

Obecnie reprezentuje Klientów przed sądami w sprawach karnych i karnych wykonawczych, tj. o odroczenie wykonania kary, o przerwę w karze i o warunkowe przedterminowe zwolnienie, a nadto o wydanie nieruchomości i w innych sprawach gruntowych, w sprawach odszkodowawczych i rozwodowych, o podział majątku dorobkowego i spadkowego. Występuje też w sprawach administracyjnych z zakresu prawa budowlanego i wodnego oraz w postępowaniach koncesyjnych.

Zawsze znajduje czas dla Klienta nawet w drobnych sprawach według zasady : Godzina dla Każdego Klienta.

Hobby : literatura, łowiectwo, turystyka górska, sadownictwo.

Adwokat Andrzej Piwowarski współpracuje  na co dzień z adwokatami : Anną Piwowarską i Maciejem Piwowarskim, z notariuszami : Anna Gaweł – Rościszewską i Małgorzatą Hędrzak - Słotą oraz komornikiem Piotrem Legutko.